Świniary i Niedary z nowymi placami zabaw

W Świniarach i Niedarach powstały nowe miejsca rekreacji. W miejscowościach tych powstały dwa place zabaw w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. To kolejne dwa miejsca, które pozwalają aktywnie spędzać czas na terenie gminy Drwinia. Mogą w nich ćwiczyć zarówno dzieci, jak i dorośli.

Niedary doczekał się takich urządzeń jak Biegacz, Rower i Steper, Pajacyk i Wahadło dla młodszych mieszkańców gminy oraz Biegacz, Orbitrek, Wahadło, Wioślarz, Ławka, Rower dla tych starszych. To sprzęt, który pozwala wyczynowo spędzać czas, ćwicząc ciało i mięśnie. W Świniarach zainstalowano z kolei obiekty dla dzieci typowe dla placów zabaw takie jak piaskownica, karuzela, huśtawka. Jest tu także zestaw zabawowy, sprężynowy konik, trampolina oraz dwie ławki parkowe z oparciem. To doskonałe miejsce, aby przyjść wraz z dziećmi i spędzić miło czas.

Możesz również polubić…