Boisko szkolne w Grobli jest modernizowane

Jak informuje Gmina Drwinia, ruszyły prace modernizacyjne boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej im. W. Reymonta w Grobli. Pozwolą one unowocześnić lokalną infrastrukturę rekreacyjno-sportową. Środki na ten projekt pozyskano z budżetu Gminy oraz z dotacji celowej z budżetu Województwa Małopolskiego.

W ramach przeprowadzanych prac modernizacyjnych powstanie nowa nawierzchnia poliuretanowa. Zastąpi ona dotychczasową nawierzchnię bitumiczną. Ponadto, planuje się montaż niezbędnego wyposażenia, w tym zestaw do gry w siatkówkę, ławki i kosze na śmieci. Pojawi się też tablica informacyjna, zostaną wykonane linie boiskowe, a wyposażenie sportowe (siatki do koszykówki i piłki ręcznej) zostanie uzupełnione. Plany modernizacji zakładają również wyplantowanie przyległego terenu oraz wykonanie brakującego trawnika.

Możesz również polubić…