Nowy park wypoczynkowy w Drwini

Od niedawna mieszkańcy gminy Drwinia mogą korzystać z nowej atrakcji rekreacyjnej. W Drwini powstał bowiem nowy park, który z pewnością będzie bardzo chętnie odwiedzany, zwłaszcza w weekendy.

Nowy park w Drwini

Nowy park wypoczynkowy w Drwini został usytuowany w sąsiedztwie stadionu piłkarskiego. Niewątpliwą atrakcję parku stanowią place zabaw, a także siłownia na świeżym powietrzu. W parku możemy spacerować również po kilku kładkach, które umożliwiają przejście przez podmokłe tereny. Oczywiście odpowiednio zadbano również o podstawową infrastrukturę. A więc w parku znajdziemy idealnie przygotowane ławki, stoliki i utwardzone ścieżki. Spacerować po parku można również nocą, albowiem jest on odpowiednio oświetlony.

Wieża obserwacyjna – główna atrakcja parku

Niewątpliwie główną atrakcją parku jest naszym zdaniem wieżą obserwacyjna, z której możemy podziwiać okoliczne piękne krajobrazy. Co ciekawe, z wieży możemy również zobaczyć mecz piłkarski odbywający się na pobliskim stadionie. Poza rym warto również poobserwować okoliczną przyrodę.

Na osób zmotoryzowanych przygotowano pojemny parking, tak więc śmiało można przyjeżdżać własnym autem. Warto dodać, że cała inwestycja została zrealizowania ze środków pochodzących z funduszy europejskich. Dzięki temu mieszkańcy naszej gminy zyskali idealne miejsce do bardziej lub mniej aktywnego wypoczynku.

Wydaje się, że taka inwestycja to nie tylko atrakcja dla mieszkańców gminy, ale również magnes, który może przyciągnąć turystów.  Nasza gmina stale rozwija swoją bazę turystyczną, więc jest duża szanse, że coraz więcej turystów zawita na naszą ziemię. Nasz nowy park może być nie lada atrakcją.

Możesz również polubić…